ELEKTROZACZEPY DO SZAFEK I MEBLI

 • BF-400
  BF-400
 • BF-650
  BF-650
 • BF-650M
  BF-650M
Elektrozaczepy do szafek i mebli
charakteryzują się małymi gabarytami dzięki czemu mogą być szeroko stosowane do zamykania różnego rodzaju szafek meblowych, szuflad, szaf z aktami, skrytek na listy, szafek metalowych na basenach pływackich, centrach rekreacyjnych i sportowych, szatni szkolnych itp.

Elektrozaczepy do szafek mogą współpracować z istniejącym systemem kontroli dostępu, dzięki czemu do otwierania szafek możemy użyć tej samej karty, którą wykorzystujemy do otwierania drzwi w biurze, jak również z zamkiem szyfrowym, szyfratorem, czytnikiem kart, przyciskiem lub pilotem do zdalnego otwierania.


Elektrozaczepy do szafek i mebli - seria BF-400


Karta Katalogowa

Elektrozaczepy do szafek i mebli - seria BF-400


Elektrozaczep do szafek i mebli z serii BF-400 dostępny jest w wielu wersjach parametrycznych, które dają możliwość szerokiego zastosowania do systemów kontroli dostępu, zamków szyfrowych, szyfratorów, czytników kart i do różnego rodzaju szafek drewnianych i metalowych.

Dostępne modele:

Elektrozaczepy do szafek i mebli - seria BF-650


Karta Katalogowa

Elektrozaczepy do szafek i mebli - BF-650, BF-650M


Elektrozaczep do szafek i mebli z serii BF-650 dostępny jest w dwóch wersjach bez monitoringu BF-650 i z monitoringiem w postaci dwóch czujników BF-650M.
Te elektrozaczepy są uniwersalne i mogą pracować jako standardowe NC lub rewersyjne NO i być zasilane prądem 12 VDC lub 24 VDC, takie parametry dają możliwość szerokiego zastosowania do systemów kontroli dostępu, zamków szyfrowych, szyfratorów, czytników kart i do różnego rodzaju szafek drewnianych i metalowych.
więcej informacji ==> w karcie katalogowej

Dostępne modele:
 • BF-650 - bez monitoringu, NC/NO, 12/24 VDC
 • BF-650M z czujnikiem - z podwójnym monitoringiem, NC/NO, 12/24 VDC z sygnalizacją otwarcia drzwiczek i stanu położenia rygla


Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony: