ELEKTROZACZEP R5 z wyłącznikiem wąski

ELEKTROZACZEPY ELEKTRA PLUS|ELEKTROZACZEPY SYMETRYCZNE|ELEKTROZACZEPY SYMETRYCZNE » Elektrozaczp z wyłącznikiem|ELEKTROZACZEPY SYMETRYCZNE WĄSKIE|ELEKTROZACZEPY SYMETRYCZNE WĄSKIE » Elektrozaczep wąski z wyłącznikiem|Producenci » Elektra Plus

ELEKTROZACZEP R5 z wyłącznikiem
ELEKTROZACZEP R5 z wyłącznikiem
  • ELEKTROZACZEP R5 z wyłącznikiem
  • ELEKTROZACZEP R5 z wyłącznikiem
Cena Brutto:79.20
Cena Netto:64.39(Vat 23%)
Dostępny
  • ELEKTROZACZEP R5
    ELEKTROZACZEP R5

Elektrozaczep R5 z wyłącznikiem wąski 8-12V AC/DCSymetryczny wąski radialny z zapadką promieniową i wyłącznikiem - mechanicznym odblokowaniem, uniwersalny zaczep elektromagnetyczny z regulacją zapadki w zakresie 3 mm.

Specjalna konstrukcja radialna, promieniowa mechanizmu języka elektrozaczepu powoduje otwarcie przy minimalnym wychyleniu.
Umożliwia to montaż elektrozaczepu przy mniejszym podcięciu ościeżnicy.
Wersja podstawowa NC - podanie napięcia otwiera.
Wąski (16,5 mm) z zapadką radialną
Funkcja z wyłącznikiem, mechanicznym odblokowaniem
Zasilanie 8-12V AC/DC

Firma: ELEKTRA PLUS

Symbol: R5-12.20

Elektrozaczepy z wyłącznikiem - blokadą - Zaczepy elektromagnetyczne posiadają specjalny mechaniczny przełącznik (dźwignię), który można ustawić w położenie OTWARTE lub ZAMKNIĘTE pozwalający na czasowe, trwałe odblokowanie elektrozaczepu, na przykład w sytuacji, kiedy zabezpiecza on wejście do biura czy firmy, które w godzinach pracy powinno być odblokowane. W stanie OTWARTE można przechodzić przez drzwi przez dowolny czas bez podawania impulsów elektrycznych. W stanie ZAMKNIĘTE pracuje standardowo jak inne modele zaczepów elektromagnetycznych.

Dane techniczne
Model R5-12.20
Napięcie 8-12 V AC/DC
Prąd 0,3A / 0,6A
Opornoć 19 Ohm
Wymiary:
wysokość/szerokość/głębokość

68mm/16,5mm/29mm
Funkcja Wąski z zapadką radialną
wyłącznik
mechaniczne odblokowanie


Elektrozaczep nie jest wyposażony w listwę montażową.

W zależności do jakiego rodzaju drzwi / drewniane, metalowe, aluminium, PCV itp. / będzie montowany, można dobrać odpowiednią listwę mocującą

zobacz Listwy zaczepowe mocujące